Genel Müdür Mesajı

Şirketimiz, Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Yüksek ve Alçak Gerilim tesisleri, Zayıf Akım Sistemleri, Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Dağıtım ve Trafo Merkezleri, Enerji Nakil Hatları, Otomasyon Sistemleri, Enerji Verimliliği, kayıp ve kaçakların önlenmesi ve danışmanlık hizmetleri alanlarında çalışmaktadır.    

Şirketimiz, güçlü teknik kadrosu ile mühendislik, projelendirme, taahhüt, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerinde günün teknolojisini yakından takip ederek İSG (İş Sağlığı Güvenliği) kanunu, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışla çalışmaktadır. 

Şirketimiz çalışma alanlarından birisi olan Yenilenebilir Enerji Kaynaklarında ülkemizin öncü firmalardandır. Referans projelerimizden olan Reysaş Lojistik A.Ş. 250 kW GES İzmir İlinde yapılıp devreye alınan ilk Güneş Enerji Santrali özelliğini taşımaktadır. Adı geçen proje Türkiye genelinde onay gören ve uygulanan ilk on proje arasındadır. Aynı şekilde Güres Tavukçuluk Üretim Pazarlama A.Ş. 1 MW Güneş Enerji Santrali'de Manisa İlinde kurulan ilk güneş santrali özelliği taşımaktadır.

Şirketimiz dünyada fotovoltak alanında hizmet veren konusunda söz sahibi markalar ile çözüm ortaklığı içerisindedir. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çözümler üretebilmektedir. 

Şirketimizin kurucu ortaklarının TEDAŞ kökenli olması projelendirme, uygulama ve sistemin işleyişi anlamında avantaj sağlamaktadır.

Saygılarımla.