Yenilenebilir Enerji

Ülkemizde yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimi alanındaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu alanda çağrı mektubu başvurusu, projelendirme, ürün danışmanlığı, kurulum-devreye alma, işletme sonrası bakım gibi hizmetler sunmaktadır. 

1-) Çağrı Mektubu Başvurusu

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerekli başvuru belgeleri hazırlanarak ilgili dağıtım şirketlerine başvuru işlemleri yapılmaktadır. Şirketimizin bugüne kadar müşterileri için başvurusunu yaptığı ve olumlu sonuçlanan yaklaşık 10 MW projesi bulunmaktadır. 

2-) Projelendirme

Çağrı mektubu almaya hak kazanan projeler için alternatif tasarımlar hazırlanarak müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Üzerinde mutabık kalınan tasarımlarımların projeleri hazırlanıp gerekli kurum ve kuruluşlara sunularak onaylatılmaktadır. Şirketimizin bugüne kadar TEDAŞ onayını tamamladığı proje kapasitesi yaklaşık 10 MW'tır. 

3-) Ürün Danışmanlığı

Firmamız projelerde kullanılacak ürünlerinin elektriksel ve ekonomik açıdan değerlendirilerek optimum çözümün sunulması için çalışmalar yapmaktadır. Bunun için gerek yurtiçi gerek yurtdışı üretimi yapan firmalarla işbirliği halinde olan firmamız en iyi performans en düşük maliyet prensibine göre çözümler sunmaktadır.

4-) Kurulum - Devreye Alma

Firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman teknik ekibi sayesinde kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde teknik eleman bulundurmanın avantajı olarak sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız. 

5-) İşletme Sonrası Bakım

Kurulumu yapılan tesislerin işletmeye alınmasının ardından oluşabilecek arıza veya bakım işleri şirket bünyemizdeki teknik personeller aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca isteyen işletmelere "İşletme Sorumluluğu" kapsamında da rutin kontrol hizmeti sağlanmaktadır.