Hakkımızda

Sardes Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana deneyimli ve güçlü teknik kadrosu ile mühendislik, projelendirme, taahhüt, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerinde günün teknolojisini yakından takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı anlayışla çalışmaktadır. 

Yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretim tesis projeleri, enerji nakil hattı tesis projeleri, trafo ve dağıtım merkezi projeleri, AG-YG elektrik tesisleri ve iç tesisat projeleri gibi alanlarda hizmet vermekte olan firmamız bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atmıştır. 

Firmamız yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimi konusunda, başvuruların yapılması, çağrı mektubu alınması, projelendirme, ürün danışmanlığı, kurulum, kabul ve devreye alma aşamalarının tamamında müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır. Özellikle fotovoltaik alanında gerek yurtiçi gerek yurtdışı üretim yapan firmalarla olan çözüm ortaklığı sayesinde müşterilerimizin istek ve görüşleri doğrultusunda alternatif çözümler sunmaktadır. 

Trafo merkezi projeleri, ENH (Enerji Nakil Hattı) projeleri, AG-YG projeler ilgili ulusal ve uluslar arası mevzuatlar doğrultusunda deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmakta olup onay ve kabul işlemleri en hızlı şekilde yapılmaktadır. 

Ulusal ve uluslararası, mevzuat ve standartlara bağlı olarak hazırlanan projelerimizde müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, yüksek performans temel prensibimizdir.

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği her alanda İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) ve ÇEVRE  bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimiz çalışanları düzenli bir şekilde yetkili A sınıfı iş güvenlik uzmanlarınca eğitime alınmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Yine tüm çalışanlarımız düzenli bir şekilde işçi sağlığı yönetmeliği kapsamında yetkilendirilmiş kuruluşlarda muayene edilmekte ve çok tehlikeli işler sınıfında çalışabileceklerine ilişkin belgelendirilmektedir.